Доставка по всій території України
прийом замовлень

Тамподрук

Тампонний друк (тамподрук) — спосіб брендування, в процесі якого невелике кліше з гнучкого матеріалу переносить фарбу з рельєфної пластини таким чином, що відбиток є ідентичним рельєфу на цій пластині. Даний вид друку використовується для брендування різних сувенірів. За допомогою такої технології як тамподрук, зручно робити нанесення логотипу на сувеніри невеликого розміру.

Типография Триада-М

Нанесення зображень на сувеніри методом "тамподрук"

Перші верстати з тампонами з'явилися на початку минулого століття, але популярність серед ремісників набули тоді, коли тампони стали вироблятись з каучуку, а не з желатину.

Сьогодні тамподрук використовується для точного і швидкого нанесення зображення великими тиражами в лінію при виготовленні спортивного інвентарю, електронних приладів, посуду.

Тамподрук завоював лідируючі позиції на рекламному ринку, оскільки підходить для брендування сувенірів із пластику, дерева, металу, кераміки, скла. Отримані зображення — стійкі до стирання, чіткі.

Переваги сувенірів з тамподруком

Перш, ніж замовляти тампонний друк (тамподрук) на сувенірах, варто визначитися, на який виріб доцільно його нанести, наскільки корисною в побуті буде ця річ. Щоб не потрапити в халепу, можна переглянути вже готові варіанти, на які наноситься логотип за допомогою методу тамподрук, наприклад: годинник, магніти, значки, запальнички, м'ячики, адже їх приємно отримувати всім.

Типография Триада-М Типография Триада-М

Ручки і брелоки дарують при зустрічі, вкладають в пакет для гостей конференцій, надають співробітникам на стійках реєстрації. Такі рекламні продукти не повинні дратувати і володіти при цьому функціональністю.

Тамподрук дозволяє зробити зображення на товарах яскравими та привабливими, які замовляють для створення святкової атмосфери. Значки підкреслюють спільність співробітників. А ялинкові іграшки дарують напередодні новорічних свят. Прикраса будь-якої промоакції — красиві повітряні кульки, для яких теж використовується тампонний друк або тамподрук. Кульки не залишать байдужими дітей і дорослих, красиво виглядають на фото та викликають позитивні емоції.

Технологія тампонний друк або тамподрук дозволяє нанести зображення практично на будь-яку поверхню.

Нюанси замовлення технології тамподрук

Перш, ніж замовити нанесення логотипу на виріб методом "тамподрук", краще переглянути вже існуючі зразки та переконатися у відповідності необхідного сувеніра до своїх побажань.

Для макета необхідно підготувати логотип, вказати назву, сайт, телефон або адресу, які повинні бути на сувенірі.

При нанесенні зображення методом тампонного друку (тамподруку) найчастіше використовують 1 або 2 кольори. Кожен додатковий колір вимагає окремого кліше, здорожуючи виробництво, тому багато кольорів невигідно використовувати на маленьких товарах: наприклад, чотирьохкольоровий друк на ручках більш ніж в 3 рази дорожче, ніж одноколірний.