Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МЕтикеткова продукція


Бірки для одягу

Сучасні етикетки являють собою багатофарбову продукцію, яка виготовляється за допомогою різних технологій. У друкарні Тріада-М при виробництві дуже часто використовують лакування та надають етикеткам більш привабливого вигляду.

Бірки з картону на замовлення Україна, етикетки, наклейки (стікери), цінники - основний напрямок діяльності друкарні Тріада-М. Для цього у нас є все необхідне обладнання і технології.

Бірки для одягу з щільного картону можуть бути прямокутними, квадратними, круглими, овальними. А також бірки для одягу можуть мати і складну фігурну форму - наприклад, сукні або футболки.

Розмір бирки на замовлення може бути будь-яким. Картонна бирка 40х25 мм - найбільш популярна ювелірна бірка. Картонна бирка 160 мм - найбільша довжина прямокутної бирки. Такі бирки використовують  виробники верхнього одягу, весільних суконь. Подивитись на весь асортимент бирок можливо тут

Вже досвідчені бренди замовляють виробництво наборів навісних бирок з різних матеріалів і різного розміру. На кожній такій бирці присутній індивідуальна інформація. Зазвичай, основна бирка з логотипом, наступна - містить інформацію про розмір, артикул, умови експлуатації виробу. Додаткова бирка може містити інформацію про історію бренду або колекції. Скріплюються такі бирки, зазвичай, люверсом, але можуть використовуватися лише шнурки або стрічки.

Бирка для шапки картон, картонна бирка для дитячого одягу, паперова бирка, текстильна бирка - пришиваються. Картонні бірки на взуття, бирки для сумок можуть кріпитись до застібок цих виробів.

Друк етикеток

Етикетки використовуються найчастіше для маркування банок, пляшок, картонної упаковки, пакетів, вакуумної упаковки.

Етикетки для пляшок друкуються на спеціальному етикеткової папері, звичайно вологостійкому або лугостійкому. Це необхідно для автоматизації та спрощення процесів наклеювання етикетки на поверхні. Такі етикетки вигідно замовляти тиражами від 5-10-ти тис. одиниць.

Популярні етикетки на самоклеючому папері. Поліграфія Тріада-М пропонує друк наклейок тиражами від 1000 шт. дешево. Такі стікери можуть бути прямокутної форми або фігурної (круглої, овальної або будь-який інший). Для захисту від зовнішніх впливів етикетки покриваються лаком. Їх можна клеїти на будь-яку упаковку або безпосередньо на виріб.

Стікери в рулоні найчастіше використовують для нанесення кодування для продажу товарів в мережах, а також для перекладу інформації з іноземних мов.

Цінники, шелфтокери, воблери, бирки на пляшку з картону - це все POS- матеріали, які також легко замовити в поліграфія Хмельницький, Київ, Львів, Житомир, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Одеса. Бірки картонні від виробника купити Україна Тріада-М абсолютно реально.