Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МВізитки


Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте


Замовлення візиток в друкарні Тріада-М - вірне рішення. Адже саме тут вам запропонують найширший асортимент такої поліграфічної продукції.

Технології, що нами використовуються,дають можливість зробити візитки Київ, Хмельницький для замовників із найвишуканішим смаком. Креативні візитки можна запропонувати з використанням дизайнерських картонів і трафаретного друку, оздоблення фольгою. Стильні візитки отримаємо при використанні вибіркового лакування. Гарні візитки ми отримаємо, поєднуючи дизайнерські картони і блінтове або конгревне тиснення. Такі прийоми дозволять замовити візитки з 3D ефектом.

Оригінальні візитки отримаємо, якщо додамо до вищевказаних прийомів поєднання 2-х або 3-х дизайнерських паперів, склеєних між собою. Така візитка-сендвіч справить незабутнє враження на ваших ділових партнерів. Саме так найчастіше виробляються візитка адвоката, візитка директора або власника бізнесу. Підібрати Візитки в Хмельницькому можливо за допомогою нашого фільтру.

Оксамитові візитки як і раніше не виходять з моди, але сьогодні ми можемо запропонувати клієнтам широку гаму кольорів самого оксамиту. І це суперово, оскільки друк візиток на такому матеріалі  робиться тільки із використанням фольги.

У нас також можна замовити пластикові візитки, як прозорі, так і матові.

Візитка фотографа, візитка майстра салону краси, візитки манікюр - це найпопулярніші запити на виготовлення візиток Київ. І для них ми пропонуємо бюджетну продукцію, виготовлену за допомогою збірних тиражів на крейдованому папері, з друком з 2-х сторін і УФ-лаком з однієї сторони. Таким чином відбувається друк візиток київ, друк бирок, цінників, кишенькових календарів.

Стандартний розмір візитки 50*90 мм, хоч допускається формат 55*85 мм. Останній ми не рекомендуємо використовувати, тому що візитка такого розміру зазвичай не поміщається в візитницю.

В друкарні Тріада-М ви можете замовити візитки онлайн. При цьому можна використовувати шаблони для візиток або замовити дизайн візиток нашим досвідченим фахівцям.