Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МВоблери


Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте


Воблер в рекламі це потужний засіб для прийняття моментального рішення про покупку. Рекламний воблер приклеюється за допомогою двостороннього скотча на ніжці до стін, торговельних стелажів, іншим вертикальних конструкцій. Вібруючі або просто виділяючись на тлі стіни за рахунок вигину ніжки, він привертає увагу, концентруючи покупця на певній полиці з товарами або на інформації, викладеної на воблери.

Рекламний воблер надрукувати можливо на щільному крейдованому папері або картоні, іноді покривається лаком або ламінатом. Довжина ніжки для воблерів залежить від розміру його рекламної частини, чим дрібніше реклама, тим довше ніжку можна брати. Відповідно велика рекламна частина має вже серйозну вагу і вимагає більш короткої або ширшої ніжки, яка завадить провисанню.

Кращі воблери запропонує друкарня Тріада-М. Для підприємств торгівлі ми також виготовляємо шелфтокери, цінники, шоубокси та інші POS матеріали на замовлення. Брендуємо одяг співробітників пропонуючи футболки з логотипом, бейсболки, фартухи, жилети та ін.