Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МУпаковка для кондитерських виробівВиробництво упаковки для кондитерських виробів - один з основних напрямків діяльності друкарні Тріада-М. Картонна упаковка для кондитерських виробів вирізняється своєю екологічністю у виробництві і переробці.

Коробки для упаковки кондитерських виробів виробляються різних розмірів. Вони залежать, в першу чергу, від розмірів як самого виробу - коробка для торта або упаковка для шоколадки, так і від розміру партії виробів, яка оптимальна при продажу: упаковка для пряників, упаковка для макаронів, коробки для тістечок , коробки для кексів.

Коробка для цукерок - один з найпопулярніших видів упаковки сьогодні переживає творчий бум. Конструкції таких коробок розвиваються від максимально простих - кришка дно, до самих незвичайних і дорогих - коробка скринька, пенал, піраміда, подарункові коробки з палітурного картону із безліччю поверхів і відділень.

Картонна упаковка телевізор для кондитерських виробів, як і раніше, популярна для упаковки печива, тістечок тривалого зберігання та інших солодощів, які потребують демонстрації зовнішнього вигляду.

Пластикова упаковка для кондитерських виробів використовується в основному для транспортування з магазину до покупця. Така упаковка зазвичай супроводжується наклейкою або обечайкой з індивідуальним дизайном.

Купити упаковку для кондитерських виробів коробки будь-якої конструкції можна в поліграфії Тріада-М. Біла чиста коробка або крафт упаковка для кондитерських виробів завжди представлена ​​на складі в декількох розмірах і конструкціях.

Упаковка для кондитерських виробів Україна на замовлення можна надрукувати за індивідуальними розмірами і з логотипом клієнта в Хмельницький, Київ, Одеса, Львів, Тернопіль, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ.