Доставка по всій території України
прийом замовлень

Що потрібно знати замовляючи бірки для одягу

Що потрібно знати замовляючи бірки для одягу

Бірки для одягу замовити різної форми пропонує типографія Триада-М з картону, крейдованого паперу, крафту, дизайнерського картону, пластику.

      В залежності від бюджету виробника одягу виготовлення бірки в друкарні відбувається різними способами. Швейна фабрика або торгова марка одягу визначає основні вимоги до зовнішнього вигляду та вмісту інформації на бірках. Це як правило, логотип, розмір виробів, артикул, вимоги по догляду за одягом. Іноді додається опис історії торгової марки, або особливостей сезонної колекції.

      Типографія Триада-М пропонує розробку макетів і друк бирок.

       В залежності від тиражу ми використовуємо різні технології виробництва. Для того, щоб отримати друковані бірки невеликим тиражем, використовується цифровий кольоровий друк. Для замовлення бірок оптом застосовується офсетний друк збірними або індивідуальними тиражами.

       Після друку бірку можна заламінувати, полакувати, придати їй спеціальну круглу, овальну або цілком індивідуальну форму. Поліграфія Триада-М має велику кількість штанц-форм для висічки фірмових бірок.

       Отвір в бірках стандартно робиться діаметром 3 мм для пластикового тримача під ігольчатий пістолет. Якщо бірка вешается на мотузку або лєнту, тоді отвір потрібно зробити більшим. Клієнт повинен повідомити про це під час замовлення бірок.

       Картонні бирки та текстильні пришивні бірки, а також коробки, крафт-пакети, поліетиленові пакети або іншу упаковку для одягу можна замовити, звернувшись на веб-сайт www.triada-m.com через соц. мережі або зателефонувати менеджерам.

      Таким же чином ми пропонуємо замовляти бірки для білизни, шкарпеток, шапок, іграшок, бирки для ювелирних виробів, для біжутерії та аксесуарів, бірки для рослин. Купити бірки ручна робота, а також готові бірки для одягу зі складу підприємства можна в кількості від 50 штук.


Рекомендовані зразки готової продукції


похожие статьи

Як замовити упаковку для товару
Важливість зовнішнього вигляду продукції для залуч..
Купити картонні бірки
Картонна бирка для одягу - важливий елемент загаль..
Картонна бирка - візитка товару.
Бірки для ювелірних виробів Бірки для ювелірних..
Картонні коробки - ваш надійний інструмент у продажах
Картонна коробка тримає форму і зберігає товар від..
Пропозиції для виробників одягу
Типография Триада-М гарантирует соблюдение фирменн..