Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МПакетиНі що так не відображає корпоративний стиль, як пакет для продукції або пакет для товару. Давайте розберемо цей маркетинговий інструмент докладніше. В першу чергу необхідно визначитися в самій формі пакета. Вибрати який пакет буде упакований ваш товар дуже важливо. Ви не станете чинити опір з думкою що для дорогих товарів, брендових речей Вам навряд чи підійде пакет майка. Якось не статусно виглядає товар за 1000 доларів в такому, скажемо, не дуже серйозному пакеті. Для таких товарів краще використовувати паперові пакети або крафт пакети.

Нами спеціально був розроблений пакет для ювелірних виробів.

І так продовжимо огляд - які ще бувають пакети. Для пиємного, нехай навіть не дуже дорого подарунка можна використовувати подарункові пакети. Логотип і сама якість такого картонного пакета підкреслить стиль вашої компанії і додасть вартості подарунку.

Ну і як же, нашим продуктовим торговим мережам, обійтися без згадки про паперові або поліетиленові пакети в при касовій зоні. Надрукуйте ваш логотип і ваші контакти, додайте популярні товари або товари по акції, і зростання обороту вашої продукції не змусить себе чекати. Всім власникам кав'ярень і невеликих ресторанів, для упаковки страв або фаст фуду підійдуть паперові пакети з логотипом. Приємно бачити ваші контакти і логотип на упаковці в руках кур'єра, який поспішає по вулиці повз перехожих. Звертаючи увагу на себе помітним логотипом вашої компанії.