Доставка по всій території України
прийом замовлень

Типография Триада-МПапки


Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте

Вартість уточнюйте


Друкарня Тріада-М займається виробництвом папок більше 20-ти років. Для цього тут використовуються технології офсетного, цифрового і трафаретного друку.

Найбільшим попитом у замовників користуються картонні папки А4 формату. Папки для презентацій іноді друкуються форматом А5. Це можуть бути фірмові папки з клеєною кишенею на одній або обох сторонах папки, а також папки з суцільнокроєним кишенею, які збираються в готовий виріб безпосередньо перед використанням.

Папки для рекламних матеріалів часто мають місце для кріплення візитки. Такі фірмові папки можуть мати надруковану інформацію як зовні, так і всередині папки.

Виготовлення папок починають з розробки конструкції і дизайну, що враховує всі нюанси корпоративного стилю. Менеджер підбере картон саме для вашого виробу з урахуванням бюджету і побажань до зовнішнього вигляду.

Якщо потрібна тека ВІП-класу можна вибрати дизайнерський картон і нанести необхідну інформацію за допомогою трафаретного друку або тиснення фольгою.

Друк папок бюджетних серій проводиться за допомогою офсетного способу, після цього папки покривають захисним лаком.

Щоб продовжити термін служби папку бажано заламінувати матовим або глянцевим ламінатом.

Останнім часом в моду увійшли папки з вибірковим лаком після матовою ламінації. За допомогою такого прийому можна отримати оригінальні папки з логотипом, який заграє зовсім новими відтінками.